112304
THOMAS OCH PYSSE HELLSTRÖM

Väggskulptur, "Fiskar", signerad THO, baksida med etikett Konsthantverk från Bleckogården, THO Hantverk, PYH Hantverk, Thomas Och Pysse Hellström, Rättvik, numrerad 30 samt daterad 1961, 22x62 cm. (vån3)

Klubbat pris

650 kr